Nowy Impuls dla Radłowa!!!!

W najbliższych dniach przedstawię Państwu program dla Naszej Gminy Radłów. Deklaruję że będzie to olbrzymi impuls dla rozwoju całej Gminy nie tylko samego ścisłego centrum Radłowa. Radłów potrzebuje nowej energii. Urzędujący drugą kadencje Burmistrz stracił energię i tak naprawdę skupił się w ostatnich latach na wyborcach mieszkających w ścisłym centrum Radłowa, można powiedzieć ze inwestycje ostatnich lat odbywały się prawie że w obrębie samego Rynku w Radłowie. Już nawet Radłowianie mieszkający kilometr od ścisłego centrum mogą spojrzeć za ogrodzenia swoich posesji jak wyglądają ich drogi i okolica. Nie można skupiać się tylko na rozwoju kultury bo gospodarka na tym cierpi. Mam nadzieję ze finanse Gminy nie są w opłakanym stanie, i że po zmianie władzy będę mógł dokończyć zaczęte inwestycje i ruszyć gospodarkę naszej Gminy z dużą energia do przodu. Program opracowałem konsultując się  z moimi kandydatami na radnych i uwzględniłem wszystkie uwagi mieszkańców którzy się do nas zgłosili.

Obiecuję Wam że ruszymy razem z moimi radnymi Radłów z dużą energią do przodu !!

 

Roman Nowak