Mieszkańcy Gminy Radłów chcą zmiany.

Zjednoczona Prawica w Gminie Radłów wyłoniła kandydata na Burmistrza Miasta i Gminy Radłów.

Roman Nowak Mieszkaniec Gminy Radłów.

53 lata , wykształcenie wyższe,  34 letnie doświadczenie zawodowe. Pracuje  w jednej firmie, Zakład Budowy Aparatury Chemicznej w Tarnowie,
od  1983r.  Od 15 lat pracuje  na stanowisku kierowniczym w tym 3 lata na stanowisku Dyrektora ds. Strategii i Handlu.

Radny Rady Miejskiej w Radłowie w kadencji 2010-2014. Kandydat na burmistrza kadencji 2014-2018 . Wieloletnia aktywna działalność zawodowa i  społeczna, NSZZ Solidarność od 1983r, Stowarzyszenie Elektryków Polskich SEP, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego SITPECHem, Stowarzyszenie Szkoła Wspólnym Dobrem ,członek Rady Sołeckiej wsi Zdrochec , aktualnie Naczelnik OSP Zdrochec, Prezes Zarządu Gminnego OSP RP w Radłowie, Członek Zarządu Powiatu OSP RP w Tarnowie . Członek partii Prawo i Sprawiedliwość.

Żonaty trójka dzieci , żona Dorota pracuje w firmie Dalian Talent w Żabnie, syn Marcin lat 22 pracuje w firmie Ratel ,ukończył w Dęblinie  kurs przygotowania do zawodowej służby wojskowej, córka Natalia lat 20 uczennica szkoły średniej w Tarnowie  , syn Piotr lat 15 uczeń 3 klasy gimnazjum w Zabawie.

Zainteresowania :  Historia, sport, wycieczki rowerowe ,motocykle.