Tarnów. Mikołaj z Gazetą Krakowską. Czekają upominki i dobra zabawa

W najbliższy piątek redakcyjny Mikołaj przyjedzie do Pałacu Młodzieży w Tarnowie i spotka się z dziećmi Czytelników Gazety Krakowskiej. W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy chętni razem ze swoimi dziećmi lub wnukami. Muszą jednak zadzwonić wcześniej do naszej redakcji (tel. 14 631 94 21) i potwierdzić udział swoich pociech. – Związane jest to z tym, że ilość miejsc na sali teatralnej Pałacu Młodzieży, gdzie odbędzie się spotkanie ze świętym Mikołajem, jest ograniczona – wyjaśnia Przemysław Tomasik, kierownik biura reklamy tarnowskiego oddziału Gazety Krakowskiej.

Zgłoszenia chętnych przyjmujemy do 7 grudnia. Zabawa Mikołajowa rozpocznie się w najbliższy piątek o godz. 16. W programie znajdzie się moc atrakcji dla najmłodszych. Będą między innymi tańce, prowadzone przez DJ-a, i konkursy z nagrodami. W oczekiwaniu na przybycie gazetowego Mikołaja czas umilać będą dzieciom osoby przebrane za postaci znane z kreskówek. Każde dziecko (w wieku od O do 10 lat) otrzyma drobny upominek. Chętni będą mogli zrobić sobie także zdjęcie z Mikołajem i jego pomocnikami, które po chwili wydrukowane zostanie na pierwszej stronie pamiątkowego wydania Gazety Krakowskiej. – To już druga taka impreza, którą organizujemy dla naszych Czytelników. Ubiegłoroczna bardzo się spodobała. W piątek z pewnością również będzie mnóstwo świetnej zabawy, a na twarzach wielu dzieci zagości uśmiech – mówi Przemysław Tomasik.