40-letni Daniel potrzebuje pomocy. Dla trzech córek i żony walczy z rakiem

Rak drobnokomórkowy z przerzutami – tak brzmiała diagnoza, którą niespełna rok temu usłyszał 40-letni Daniel Smoleń z Olesna. Choć lekarze dawali mu miesiąc życia od roku walczy z rakiem. Jak przyznaje – ma dla kogo – czekają na niego żona i trzy córki.

 

Pan Daniel był przekonany, że ból barku i kręgosłupa to wynik przepracowania. Podobnego zdania był lekarz, który jednak wysłał pana Daniela na badania. Wynik zaskoczył wszystkich – złośliwy nowotwór zaatakował oba płuca i wątrobę, a także otrzewną, na której był ogromny, bo szesnastocentymetrowy guz.

 

Teraz pan Daniel przechodzi terapię. Potrzebuje pieniędzy na roczne leczenie onkologiczne wspomagające chemioterapię. Prowadzona jest zbiórka, którą każdy może wesprzeć na stronie internetowej:  https://www.siepomaga.pl/daniel-smolen.