W Powiecie Tarnowskim rozpoczynają się szczepienia przeciwko pneumokokom oraz zakażeniom wirusem brodawczaka ludzkiego

pneumW Powiecie Tarnowskim rozpoczęła się realizacji programów: „Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce” oraz „Program zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce”.

– Zapraszamy rodziców dzieci do lat 3 do uczestnictwa w Programie bezpłatnych szczepień przeciwko pneumokokom. Szczegółowe informacje oraz wykaz podmiotów leczniczych, które wykonują szczepienia znajduje – tutaj.

– Zapraszamy rodziców dziewcząt do uczestnictwa w Programie bezpłatnych szczepień przeciwko zakażeniom wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Szczegółowe informacje oraz wykaz podmiotów leczniczych, które wykonują szczepienia znajduje – tutaj.