Tarnów:Start letnich basenów

foto002Wraz z początkiem wakacji zostanie uruchomiony basen letni na Górze św. Marcina. Z kąpieliska będzie można korzystać od piątku, 23 czerwca, od godz. 10. Z kolei tydzień później, 30 czerwca, planowane jest otwarcie pływalni letniej przy Miejskim Domu Sportu w Mościcach.

Baseny letnie będą czynne od godz. 10 do 19. Jak co roku, w każdy wtorek wakacji uczniowie tarnowskich szkół mogą korzystać z basenów letnich za symboliczną złotówkę. Wystarczy, że przy kasie okażą ważną legitymację szkolną.

W lecie będą też czynne pływalnie kryte. Jedynie basen w Miejskim Domu Sportu będzie niedostępny przez pierwsze dwa tygodnie wakacji. Jak informują przedstawiciele Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, od 23 czerwca do 7 lipca prowadzone będą tam prace technologiczne.

Wysokość opłat obowiązujących w tym roku na basenach TOSiR można sprawdzić TUTAJ i TU.