Dunajec Mikołajowice 2:7 Radłovia

gol_9692Radłovia od początku zyskała optyczną przewagę jednak po indywidualnych błędach to gospodarze jeszcze w pierwszej połowie objęli prowadzenie. W drugiej części gry podopieczni trenera Krzysztofa Paleja przyśpieszyli grę i wypunktowali rywala aplikując mu aż 7 bramek. Szybko stan meczu wyrównał wprowadzony po przerwie Dominik Gąsawski jednak niedługo po tej bramce, zespół z Mikołajowic ponownie wyszedł na prowadzenie po rzucie rożnym. Od tego momentu bramki zdobywali już tylko zawodnicy Radłovii – m.in dwukrotnie bramkarza rywala pokonał kapitan Radłovii Tomasz Czuj. Raz trafiali Krzysztof Smoleń, Krzysztof Plebanek, Bartłomiej Janeczek i Maksymilian Bąk. Ostatecznie Radłowianie w pełni zasłużenie odnieśli trzecie ligowe zwycięstwo.

Radłovia: 48′ Dominik Gąsawski (asysta Krzysztof Smoleń), 54′ Krzysztof Plebanek (asysta Tomasz Czuj), 61′ Tomasz Czuj (asysta Krzysztof Smoleń), 66′ Tomasz Czuj (asysta Krzysztof Plebanek), 71′ Krzysztof Smoleń (asysta Marek Kowalik), 81′ Bartłomiej Janeczek (asysta Dominik Gąsawski), 89′ Maksymilian Bąk (asysta Bartłomiej Padło)