NOC BOJOV 6: TRZECH POLAKÓW W ROZPISCE

unnamedTrzech reprezentantów naszego kraju zobaczymy na gali Noc Bojov 6, już dziewiętnastego marca w Ruzomberoku. Pierwszym Polakiem będzie wschodząca gwiazda MMA Patryk “Turkey” Rogóż. Jego przeciwnikiem w kategorii 77 kg jest utalentowany zawodnik Węgier Laszlo Furko który oświadczył, że zakończy walkę w pierwszej rundzie! Więc można spodziewać się bardzo ciekawej konfrontacji tych dwóch zawodników już 19.3.2016 w Ružomberok!

W wadze ciężkiej wystąpi w kolejnej walce Dariusz Zimoląga, tym razem w starciu z Tomasem Vasickiem. Jak wiemy, zawodnik klubu Shogun Mysłowice po ostatniej porażce z Tomaszem Kowalkowskim udanie wrócił w tym roku na gali Night Of Heroes 3, kiedy w niecałe dwie minuty poddał Janusza Dylewskiego. Słowak zaczął karierę w roku 2012 od dwóch szybkich porażek, a następnie wrócił po dwóch latach, kończąc po 47 sekundach zawodnika z Węgier oraz naszego Adama Wiśniewskiego na PCF 12, po 43 sekundach. W ostatnim pojedynku Tomas w rewanżu z Kristofem Nataską przegrał w drugiej rundzie przez poddanie.

W kategorii lekkiej swoją kolejną walkę amatorską stoczy Łukasz Góral, w pojedynku z Jurajem Raticakiem.