Na ferie – warsztaty fotograficzne

imagesSpotkania z fotografią – Radłów  ‘2016 r.
wtorki i czwartki: 19.01, 21.01, 26.01, 28.01.2016 – godz. 15.00 – 17.00
miejsce: Biblioteka Publiczna w Radłowie

Prowadzenie: PIOTR BERNACKI – Jest członkiem elitarnego ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW FOTOGRAFIKÓW.

PIOTR BERNACKI – fotografią zajmuje się od roku 1971. Uczestniczył w ponad stu wystawach, zagranicznych i krajowych, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Turcji, Japonii, Francji, Czechosłowacji, byłym ZSRR, Nowej Zelandii, Węgrzech, Włoszech i Tajwanie. Zajmuje się fotografią kreacyjną i użytkową, fotografuje architekturę, pejzaż, akt i portret. Jest autorem dużej kolekcji fotografii tatrzańskiej.
Urodzony 22 września 1954 roku w Tarnowie. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Członek Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego od 1978 roku. Pełnił w nim wiele funkcji, był też przez kilka kadencji jego prezesem. Pracował w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Fotograficznych, będąc jej wiceprezesem. W 1990 roku Międzynarodowa Federacja Sztuki Fotograficznej (De La Federation Internationale De La Art Photographique z siedzibą w Brukseli, nadała mu tytuł Artiste FIAP (AFIAP). Posiada także tytuł Artysta Fotograf PFSF, brązową i srebrną odznakę PFSF, medal 150 – lecia fotografii oraz odznaczenia “Zasłużony Działacz Kultury” i “Zasłużony dla województwa tarnowskiego”.
***
Program warsztatów będzie korygowany wg. oczekiwań kursantów. Przewidziano też indywidualne porady po zajęciach. Warsztaty współfinansowane przez instytucję kultury.
Zgłoszenia: tel. (14) 678-20-62, e-mail: biblioteka@gminaradlow.pl. Ilość miejsc: 15 osób.

Źródło: Urząd Gminy w Radłowie