Izabela Zwoleń – Nigdy się nie poddam

zwoleńDo czego prowadzi nienawiść ?

W czasie trwania sesji rady gminy w Wierzchosławicach nieznani sprawcy podpalili mój samochód. W akcji gaszenia pożaru licznie pomogli mieszkańcy, oraz członkowie zespołu Swojacy, którzy przerwali próbę. Jedynie radnych nie obchodziła ta sprawa i oni jakby nic się nie stało prowadzili normalnie obrady. Wygląda, że niektórzy nawet nie byli zaskoczeni. W wywiadzie dla Tarnowskiej TV jedna z radnych z otoczenia Wiesława R. sugerowała, że to ja podpaliłam swój samochód. Jest to naprawdę szczyt nienawiści, bezczelności i chamstwa.
Druga z radnych nawiasem mówiąc lekarz dentysta, stwierdziła, że mam to na co zasłużyłam. Wygrane referendum przez Wójta Drąga, mnie i całego zespołu, doprowadziło do wściekłości radnych związanych z grupą referendalną i Wiesławem R. Właściwie miałam od 1 lutego złożyć rezygnację z pracy w Wierzchosławicach, ale wobec tego co się stało parafrazując słowa pastora Martina Niemollera: Najpierw wyrządzili mi krzywdę oczerniając mnie. Następnie próbowali siać nienawiść w stosunku do mnie, teraz przyszli podpalić mój samochód. Koniec- na draństwo jest tylko jedna metoda: Nie poddawać się, nie dać się zastraszyć, nie bać się pomówień tylko robić swoje. Mogę ich zapewnić, że w dalszym ciągu będę walczyć o Gminę Wierzchosławice.
Zostałam podbudowana zachowaniem Mieszkańców Gminy Wierzchosławice, którzy podchodzili do mnie, współczuli mi i prosili, abym się nie poddawała. To właśnie zdecydowało, że postanowiłam pozostać. Mam nadzieje, że ten ogień nienawiści niektórych radnych spali ich na tyle, że przejrzą na oczy i dołączą do nas do ratowania Gminy.

Izabela Zwoleń