Pierwszy etap konkursu “Tożsamość Karpacka”

12226945_554333018047797_8055984664597095246_nDrodzy Mieszkańcy i Miłośnicy Karpat!

Pierwszy etap konkursu “Tożsamość Karpacka” jest już za nami. Miło nam poinformować, że praca konkursowa HOMELAND N49E20 wygrała I etap, z których to właśnie Wy wybierzecie te, które najpełniej zrealizowały ideę konkursu i w kreatywny sposób zaprezentowały osobiste poczucie karpackiej tożsamości, związane z zasobami przyrodniczymi i kulturowymi swojego miejsca zamieszkania.

GŁOSUJ na film HOMELAND N49E20: http://www.konwencjakarpacka.pl/spolecznosci-lokalne/konkursy/tozsamosc-karpacka/glosowanie

Z dziesięciu finalistek każda głosująca osoba może wybrać 5 grup nieformalnych. Każda z grup przygotowała prezentację swoich działań – zapoznajcie się z nimi, a następnie wskażcie pięć prac, które w Waszych odczuciach najlepiej oddają tożsamość karpacką.

W poniższym formularzu, po obejrzeniu prezentacji, przyznajecie od 1 do 5 punktów najlepszym grupom poprzez kliknięcie na klawisz po prawej stronie. 5 punktów przyznajcie tej grupie najlepszej, która wzbudziła w Was najwięcej karpackich emocji, 1 punkt – tej, która tych emocji nie wzbudza tak wiele.

Aby wysłać głos, należy podać adres e-mail i kliknąć na klawisz “zagłosuj”

Grupy, których prace zostaną najwyżej ocenione, otrzymają tytuł laureata konkursu “Tożsamość Karpacka” oraz nagrody.