Dzień Matki w Radłowie

11350476_512133688934524_5044790976402517133_n„Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę” / M. Arnold
Powyższy cytat stał się motywem przewodnim spotkania artystycznego z okazji Dnia Matki zorganizowanego przez Placówkę Wsparcia Dziennego w Radłowie. Dla licznie przybyłych do Biblioteki Radłowskiej Mam wystąpili wychowankowie Placówki oraz Monika Wenta- aktorka Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Oprawę muzyczną zapewnił Piotr Niedojadło (pianista w Teatrze m. Ludwika Solskiego w Tarnowie). Stare polskie utwory, najpiękniejsze wiersze, sceny kabaretowe i pyszny tort wybrany przez dzieci sprawiły, że popołudnie upłynęło pod znakiem autentycznych wzruszeń i szczerych uśmiechów. Dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom za tak pozytywny odbiór oraz wszystkie ciepłe słowa uznania. Dziękujemy Panu Zbigniewowi Marcinowskiemu oraz pracownikom Biblioteki za zaangażowanie i otwartość na wartościowe inicjatywy.
Kierownik PWD w Radłowie
mgr Edyta Kożuch

Fotorelacja: Z. Marcinkowski
S. Tomczyk