Jednak nie tylko trawnik.

prowizorkaW artykule z 3 kwietnia 2015 “Czy trawa już urosła” zastanawialiśmy się co jest przyczyną tak wielkich opóźnień w udostępnieniu stadionu Radłovii. Okazuje się że nie tylko trawnik wolno rośnie. Przyczyną opóźnień jest również brak chętnych na Remont boiska piłkarskiego. Remont miał polegać na dostawie i montażu piłkochwytów, bramek oraz kabin dla zawodników rezerwowych i na robotach remontowych w budynku szatniowym, na trybunach oraz ogrodzeniu terenu. Czy firma wykonująca trybuny udzieliła gwarancji na wykonane prace skoro gmina ponosi koszty na remont budynków szatniowych, trybun oraz ogrodzenia? Jaka jest jakość wykonanych robót? Co jest przyczyną takiej sytuacji? Zawodnicy i Kibice Radłowii są ciekawi kiedy stadion zostanie oddany. Zawodnicy założyli profil na FB – Chcemy zagrać na stadionie w Radłowie. Adrian Sroka na profilu pisze ” Pełne poparcie dla osób zarządzających, że tak zniszczonego boiska nie dopuszczają do rozgrywek. Nie wiem jak jest z odbiorami stadionu ale to co widać to jeden wielki przekręt. Trawa nie rośnie, ściany pękają, w szatniach grzyb. To jest stadion za “xxx” złotych? Prawda taka, że po 5 meczach boisko na stadionie w Radłowie będzie wyglądać jak boisko na plebani przy kościele (bez trawy).”

Prosimy o wyjaśnienie.

http://bip.malopolska.pl/umradlow/Article/get/id,975669.html

https://www.facebook.com/pages/Chcemy-zagra%C4%87-na-stadionie-w-Rad%C5%82owie/1580904382149760?pnref=story