Gdzie na narty w weekend?

adadadSpecjalnie dla wszystkim miłośników białego szaleństwa przygotowaliśmy mały raport. Okazuje się, że już teraz możecie zaliczyć pierwsze zjazdy na nartach i snowboardzie.

W ten weekend będzie już można pojeździć na nartach, ale jeszcze nie w Dwóch Dolinach Muszyna Wierchomla. Stacja ruszy za tydzień, a do tego czasu będzie trwało intensywne naśnieżanie. Podobnie jesti na stacji Tylicz Ski. Tam wyciągi powinny ruszyć najpóźniej 19 grudnia.

Na Jaworzynie Krynickiej rozpoczęło się naśnieżanie, a 13 grudnia odbędzie sie tam ogólnopolskie otwarcie sezonu zimowego. Stacja Słotwiny zamierza ruszyć z główną trasą w przyszły weekend. Już od soboty (6.12) czynny bedzie mały wyciąg orczykowy. Jutro rusza też stacja Azoty w krynickich Słotwinach. Tam już leży do 40 cm śniegu. Głowny wyciąg będzie czynny zrówno w sobotę, jak i w niedzielę, a następnie w kolejny weekend.

Naśnieżanie ruszyło już w Ryterskim Raju. Przygotowane są już trasy przy wyciągu orczykowym i dywanowym.  Na otwarcie głównego stoku i wyciągu krzesełkowego będzie trzeba poczekać. Stacja powinna ruszyć w okolicach świąt, najwcześniej tydzień przed Bożym Narodzeniem.

Źródło: www.rdn.pl