Mieszkańcy mają prawo wiedzieć co się w gminie Radłów dzieje

sesja-reka-glosowanie-43203-58624Opada powoli kurz wyborczy i nasza gmina wraca do codzienności politycznej. Nasza społeczność wybrała burmistrza oraz radnych. Wybrani zostali przedstawiciele którzy będą reprezentować wszystkich mieszkańców. W gminie Radłów w wyborach wzięło udział prawie 45% wyborców. Mieszkańcom którzy wypełnili swój obowiązek obywatelski jak i tym którzy nie mogli w tym dniu zagłosować należy się przejrzysta informacja z każdej sesji. Każdy mieszkaniec ma prawo wiedzieć jak jest reprezentowany przez swojego burmistrza czy radnego. Każda sesja Rady Miejskiej w Radłowie powinna być nagrywana w formie wideo i publikowana na stronie Urzędu Miasta i Gminy Radłów tak ,aby mieszkańcy po 4 latach pracy Rady Miejskiej mieli dostatecznie dużo informacji do podjęcia decyzji przy kolejnych wyborach.