Stare , nowe obietnice burmistrza Zbigniewa Mączki

DSC_5212Na stronie gminy Radłów (www.gminaradlow.pl) została zamieszczona informacja następującej treści : “Informujemy, że staraniem Burmistrza Radłowa, w roku bieżącym Gmina Radłów nabyła, w drodze zasiedzenia i „komunalizacji”, działkę nr 936/4 o powierzchni 0,03 ha, położoną w Radłowie, zabudowaną obiektem „bóżnicy”. Urząd Miejski w Radłowie po uzgodnieniu z konserwatorem zabytków, pragnie w przyszłości w miejscu bóżnicy wybudować sale teatralno-kinową z zapleczem kawiarnianym oraz kręgielnią. Realizacja inwestycji uzależniona jest od możliwości pozyskania środków zewnętrznych oraz pozwoleń konserwatorskich.” Przypominamy ,że Burmistrz Radłowa  już 4 lata temu obiecał ,że będzie kręgielnia , kino itp.  Czy wyborcy ponownie zaufają Zbigniewowi Mączce ? Na to pytanie poznamy odpowiedź 16 Listopada 2014 roku