Pijany skarbnik PO trafił do izby wytrzeźwień

po1Jedna z najważniejszych osób w Zarządzie Krajowym PO – skarbnik Łukasz Pawełek, trafił w nocy do izby wytrzeźwień. Polityk był kompletnie pijany. Z ulicy na izbę wytrzeźwień zabrała go straż miejska

Co za wstyd! Skarbnik PO Łukasz Pawełek włóczył się po ulicach Warszawy zalany w trupa! Mężczyzna był tak pijany, że interweniująca straż miejska od razu zawiozła go do Ośrodka Leczenia Osób Uzależnionych od Alkoholu przy ul. Kolskiej w Warszawie. – Około godziny 24 otrzymaliśmy zgłoszenie od policji z Alej Ujazdowskich. Nasz patrol przewiózł nietrzeźwego mężczyznę do Ośrodka Leczenia Osób Uzależnionych od Alkoholu na ulicy Kolskiej – potwierdza Monika Niżniak, rzecznik warszawskiej straży miejskiej.

Kompletnie pijany skarbnik PO został zatrzymany przez strażników w okolicach ambasady USA. Co tam robił? Nie wiadomo. Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, imprezował w większej grupie młodych działaczy Platformy. Próbowaliśmy się skontaktować z Łukaszem Pawełkiem, jednak jego telefon nie odpowiada. Być może skarbnik PO szukał lokalu, w którym mógłby posłuchać jazzu – podobno jest jego wielkim fanem. Jak widać – nie tylko lubi słuchać, ale i wypić .

Źródło : http://www.fakt.pl/polityka/lukasz-pawelek-na-izbie-wytrzezwien-pijany-polityk-po,artykuly,492878.html