Roman Nowak – Kandydatem PiS na stanowisko burmistrza gminy Radłów !

IMGP0700PiS postawiło na znanego i lubianego działacza , który będzie reprezentował interesy mieszkańców naszej gminy na Romana Nowaka . Kandydat na burmistrza urodził się dnia 25 .03. 1965 r.  w Radłowie . Ma żonę ,dwóch synów i córkę . Skończył studia na uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie . Jest zastępcą komendanta Straży Pożarnej OSP Zdrochec oraz Kierownikiem w firmie Zbach w Mościcach .Aktualnie sprawuje funkcję radnego w gminie Radłów. Jest jednym z nielicznych w Radzie gminy który dąży do prawdziwej demokracji , poprzez rzetelną i merytoryczną dyskusję oraz do wykonywania podjętych zadań zgodnie z prawem.

Roman Nowak jest faworytem do objęcia fotelu burmistrza gminy Radłów patrząc na ostatnie wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego gdzie PiS osiągnęło w naszej gminie blisko 50 % poparcia .