Gdzie jest Joasia ?

matj_640x0_rozmiar-niestandardowy“Joanna była widziana po raz ostatni na imprezie urodzinowej w domu swojego chłopaka Przemka. W przed dzień zniknięcia Joanna napisała do niego list: “…Trudno mi to przychodzi, ale wolę napisać Ci to niż powiedzieć. Zostawiłeś mnie, nie mówiąc nawet, gdzie się wybierasz. No, ale cóż, przywykłam do tego, że nikt się ze mną nie liczy… Nie mam żalu do Ciebie o nic, może nawet nigdy go mieć nie będę. Mówiłam Ci, że nie chcę Cię stracić, że Cię kocham i taka jest prawda…” ”

“W imprezie, prócz nich, uczestniczyły jeszcze trzy inne osoby, w tym dziewczyna. Około 18-ej pomiędzy Aśką a jej chłopakiem doszło do sprzeczki. Ona chciała jechać do domu, on jej nie pozwalał. Grozi zerwaniem. Pomimo tego, około 20-ej dziewczyna wyszła z domu. Idzie do autobusu. Chłopak idzie za nią, odprowadza ją na przystanek. W drodze widziała ich sklepowa. Po dziesięciu minutach Przemek wraca.
Tymczasem Joanna wsiadła do autobusu i kupiła bilet do Tarnowa. Była wtedy godzina 20.09. Wkrótce jednak z autobusu wysiadła. To była ostatnia chwila, kiedy ktoś ją widział.”

Źródło : www.szukamywas.pl