Category Archives: Pytania od mieszkańców

Hymn z Zakąską ?

Jeszcze Polska nie zginęła, Kiedy my żyjemy. Co nam obca przemoc wzięła, Szablą odbierzemy Panie … Melduję posłusznie że będę stał na straży…. Marsz, marsz Dąbrowski, Z ziemi włoskiej do…

Mieszkańcy pytają: Co nas czeka w najbliższej przyszłości?

Pojawiają się informacje, że kolejna gmina musi borykać się z konsekwencjami złych lub błędnych decyzji włodarzy. Pisaliśmy o Wierzchosławicach gdzie nieprzemyślane decyzje doprowadziły gminę na skraj bankructwa. Radio RDN donosi…

Pomieszczenia Małe Dwa

Przechodząc obok nowego przystanku w centrum Radłowa wielu mieszkańców zastanawia się na co zostały wybudowane małe dwa pomieszczenia które stoją puste. Centrum Informacji Turystycznej w rzeczywistości jest karteczką z informacją o…

Rodzic z Niwki

Na stronie http://gminaradlow.pl/index.php/component/content/article/2-news/2010-jed-z-gow dowiedziałem się, że cyt. „Gmina Radłów po raz kolejny przystąpiła do projektu współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego pod nazwą „Jeżdżę z głową”. W programie uczestniczyło 24…