Przemysław Skruch ponownie przewodniczącym Forum Młodych

17028808_828870027265063_1471530884_nPrzemysław Skruch został ponownie, jednogłośnie wybrany na przewodniczącego Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w okręgu 15!

Przemysław Skruch jest wieloletnim aktywnym członkiem Forum Młodych PiS oraz Prawa i Sprawiedliwości, który nie tylko buduje struktury młodzieżówki ale również scala młodzież wokół ciekawych inicjatyw. Dwa lata temu reaktywował podupadłe struktury młodzieżówki w okręgu 15. Mimo młodego wieku aktywnie angażuje się w sprawy młodych ludzi z całego okręgu.  Jak sam powiedział: „(…) Już teraz, po raz kolejny, zachęcam młodych ludzi z całego regionu do wstąpienia w nasze struktury, razem możemy Wiele dobrego zdziałać. Tym bardziej, że czekają nas kolejne polityczne wyzwania”.

 

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!