Wyniki Loterii na rzecz Adasia Skrzypka

adas0-888x500Kochani Radłowianie oto wyniki loterii, która odbyła się podczas XXII Dni Radlowa. Losy były dodatkiem do wsparcia pieniężnego dla Adasia Skrzypka chorego na SMA. 1 miejsce: tablet Lenovo z opłaconym rocznym internetem wygral Pan Klimczak, który nagrodę przekazał na licytację dla Adasia (wkrótce na stronie Pomoc dla Adasia pojawi się do licytacji wspomniany tablet) dziękujemy za wspaniały gest. 2 miejsce: przejazd katamaranem dla 11 osób: wylosowane nr to 100 58 13 89 159 236 176 73 201 66 284. Kilkoro z Państwa już się zgłosiło resztę szczęśliwców prosimy o kontakt z Ewelina Buczak lub Agnieszka Gulik lub z Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radlowie 3 miejsce: manicure hybrydowy w Studio Urody Anna Kocik Wał Ruda: nr 186 i ten nr też prosimy tak jak wyżej o kontakt. Czekamy na Was tydzień od dziś. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu Adasia

Info:Ewelina Buczak