Łęgovia Łęg Tarnowski 1:2 LUKS Radłovia Radłów

12299143_1231441140203298_8218710399384556857_nŁęgovia Łęg Tarnowski 1:2 LUKS Radłovia Radłów
Bramki: Piotr Kijak, Krzysztof Smoleń.

Skład: Wadas – Czuj, Rosa, Kuta, Bieryt – Magiera (Padło M.), Gąsawski, Kijak (Malik), Sroka – Smoleń, Bąk (Herma).
Rezerwa: Grabowski.

Patrząc na tabele ligową to 3 punkty powinny być formalnością w tym meczu, lecz niestety tak nie było. Gospodarze postawili ciężkie warunki. Co prawda pierwsi strzeliliśmy my bramkę po przepięknym uderzeniu z dystansu Piotra Kijaka. Jeszcze w pierwszej połowie gospodarze doprowadzili do remisu po akcji z kontry. Trzeba wspomnieć, że w pierwszych 45 minutach mieliśmy jeszcze co najmniej 4 akcje stuprocentowe, lecz żadnej z nich nie udało nam się wykorzystać. Na drugą połowę wyszliśmy bardzo zmobilizowani i zepchnęliśmy Łęgovię do defensywy, która sporadycznie stwarzała sobie okazje. Kiedy wydawało się, że szansa awansu naszej ekipy została zaprzepaszczona, na parę minut przed końcem meczu cenne 3 punkty dają nam na spółkę Adrian Sroka, który dośrodkował piłkę wprost na głowę Krzysztofa Smolenia.

Za tydzień nie będzie meczu. Został odwołany z powodu wycofania się z rozgrywek zespołu z Szarwarku.

Źródło: Radlovia Radlow