Wielki test wiedzy o Tarnowie – zaproszenie do udziału w konkursie

sl_konkurs_znam_tarnowUrząd Miasta Tarnowa zaprasza do udziału w konkursie „Znam Tarnów – Wielki test wiedzy o naszym mieście”. Propozycja jest adresowana do wszystkich osób, które nie tylko mieszkają w Tarnowie, ale czują się związane z  miastem spod znaku Leliwy poprzez pochodzenie, naukę, pracę lub sentyment.

Finał konkursu został zaplanowany na 26 kwietnia 2016 roku, ale zgłoszenia w postaci wypełnionych formularzy należy przesyłać do 8 kwietnia na adres konkurs@umt.tarnow.pl lub złożyć osobiście w Wydziale Komunikacji Społecznej (Rynek 7, pok. 11 w godz. 8.00 – 15.00).

W konkursie warto wziąć udział przede wszystkim ze względów prestiżowych, ale nie tylko. Na laureatów konkursu czekać będą także atrakcyjne nagrody!

W konkursie warto wziąć udział przede wszystkim ze względów prestiżowych, ale nie tylko. Na laureatów konkursu czekać będą także atrakcyjne nagrody! – See more at: http://www.tarnow.pl/Miasto/Urzad-Miasta-Tarnowa/Znam-Tarnow-Wielki-test-wiedzy-o-miescie#sthash.e5eeGv3j.dpuf

Wszelkie informacje, regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na portalu Miasta Tarnowa.

Źródło:Starostwo Powiatowe w Tarnowie