Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego

Flickr-sunset-meditation-Esparta-622x414Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie zaprasza na rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego dla osób które przeżywają cierpienie spowodowane stratą najbliższej osoby Zapraszamy na rekolekcje, które pomogą uczestnikom przejść drogę od poczucia bezsilności, bólu, beznadziei do odnalezienia lekarstwa – uzdrowienia, które będzie przejściem do uwielbienia Boga i dziękczynienia – przejście do nowej rzeczywistości życia, nowej pamięci o osobie która odeszła i nowej perspektywie życia i zaangażowania aby zwyciężało dobro.

Podczas spotkania będzie możliwość indywidualnych rozmów z kapłanem lub psychologiem, a także uczestniczenia w modlitwie o uzdrowienie

Koszt uczestnictwa w rekolekcjach 150 zł. Zapisy przyjmujemy i udzielamy informacji telefonicznie pod numerem telefonu 14 6781448 w godzinach od 8.00 do 16.00. Zachęcamy do zapoznania się ze świadectwami osób, które przeżyły takie spotkanie. Planowane terminy spotkań 2016: – 10-12 czerwiec – 23-25 wrzesień – 18-20 listopad dla tych którzy uczestniczyli już w takich rekolekcjach. Miejsce Spotkania Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie, Zabawa 2, 33-133 Wał Ruda.

Źródło: Sanktuarium Zabawa