Wiesław Krajewski -Lista 1 Miejsce 5

DSC_9332Już niedługo wspólnie zdecydujemy o kierunku zmian Polski oraz naszego Regionu na następne cztery lata. Wspólna przyszłość jest w naszych rękach, dlatego tym bardziej zachęcam Państwa do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach parlamentarnych.Mam również wielki zaszczyt przedstawić Państwu swoją kandydaturę do Sejmu RP. Możliwość zostania. Państwa reprezentantem byłaby dla mnie wielkim wyróżnieniem i motywacją do ciężkiej pracy, a dla naszego. Regionu – szansą na wzmocnienie pozycji i roli w skali kraju. Działalność publiczną rozpocząłem już w 1989 roku w Komitecie Obywatelskim „Solidarność”. Kompetencje i doświadczenie samorządowe zdobywałem jako wieloletni radny Rady Miejskiej oraz Rady Powiatu, a także starosta. Za swoją dotychczasową działalność na rzecz wspólnoty samorządowej miałem zaszczyt otrzymać wiele nagród i wyróżnień. Uznałem, że ze swoim doświadczeniem samorządowym, z konsekwencją i skutecznością w podejmowanych działaniach, z wytrwałością, zdecydowaniem, spójnym i ustabilizowanym światopoglądem społecznym i politycznym oraz chęcią i potrzebą sprawowania służby publicznej, która jest częścią mojej życiowej misji, mogę kandydować do Sejmu RP.Ponadto, prowadząc od 20 lat własną działalność gospodarczą oraz mając świetny kontakt z przedstawicielami lokalnego biznesu, doskonale znam problemy i trudności, z jakimi na co dzień muszą się zmagać przedsiębiorcy. Z kolei jako osoba od wielu lat związana z naszym Regionem jestem świadomy wyzwań, ale także szans, jakie przed nami stoją. Moja decyzja o kandydowaniu do Sejmu umotywowana jest chęcią poszerzenia dotychczasowej działalności publicznej – tym razem jako posła w Sejmie. Ufam, że jako doświadczony samorządowiec, przedsiębiorca oraz lokalny patriota mam predyspozycje do tego, aby reprezentować nasze wspólne interesy w Sejmie. W swojej dotychczasowej działalności publicznej nigdy nie zawiodłem pokładanych we mnie nadziei oraz zaufania.Będę zaszczycony poparciem mojej kandydatury w wyborach do Sejmu oraz zobowiązany do jeszcze bardziej wytężonej i rzetelnej pracy. Ze swojej strony obiecuję zgodę i dialog zamiast podziałów i kłótni, zdrowy rozsądek zamiast sporów i awantur oraz uczciwość ponad układami. Podjąłem przemyślaną i odpowiedzialną decyzję o kandydowaniu w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Również Państwa proszę o przemyślaną decyzję podczas nadchodzącego głosowania. Państwa głos ma znaczenie. Może zmienić rzeczywistość – także tę bliską Wam i Waszym sercom. Wierzę, że w decydujących chwilach potrafimy zjednoczyć się ponad podziałami i że tym razem wykorzystamy ogromną szansę na to, aby nasz Region miał realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość społeczną i gospodarczą.

Proszę o Państwa głos w zbliżających się wyborach.

Wiesław Krajewski

Lista PiS Miejsce 5