Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego w Indywidualnej Lidze LA

12109166_993377964056521_2583349919252864165_nZ bardzo dobrej strony podczas zawodów lekkoatletycznych w Tarnowie pokazali się uczniowie Gimnazjum w Radłowie. Chłopcy i dziewczęta startowali w takich konkurencjach jak: pchnięcie kulą, skok w dal, bieg na 100m, bieg na 300m, bieg na 600m dziewcząt, bieg na 1000m chłopców i sztafeta 4x100m. W biegu na 100m 4 miejsce zajął Dawid Wierzbicki, któremu do podium zabrakło 0,01s, natomiast Karol Kosiarski zajął 2 miejsce i awansował do finału wojewódzkiego. W skoku w dal 4 miejsce zajął Dawid Katra, a 5 miejsce Izabela Spinda. W biegu sztafetowym 4 x100 nasi uczniowie nie mieli sobie równych i pewnie zwyciężyli uzyskując awans do finału wojewódzkiego. Biegli w składzie: Dawid Wierzbicki, Jakub Kuczek, Hubert Kupisz i Karol Kosiarski. Największą niespodzianką okazała sie uczennica I klasy, Emilia Wojdak, która zwyciężyła w pchnięciu kulą i ona też awansowała do finału wojewódzkiego.

Źródło: Urząd Gminy w Radłowie