List otwarty do Burmistrza Miasta i Gminy Radłów

ListZwracamy się w formie listu otwartego od Mieszkańców Gminy Radłów do Władz Gminy Radłów z prośbą o zorganizowanie spotkań z politykami nie tylko Platformy Obywatelskiej ,ale też z innych opcji politycznych. Mieszkańcy chcą mieć możliwość poznania różnych programów, aby móc dobrze wybrać. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna jak nazwa wskazuje jest instytucją publiczną która powinna służyć wszystkim mieszkańcom naszej gminy. Do tej pory zostało zorganizowane jedno spotkanie z politykiem partii rządzącej w trakcie trwania kampanii wyborczej. Apelujemy aby zaprosić polityków Prawa i Sprawiedliwości, PSL-u, Zjednoczonej Lewicy czy KUKIZ-a, i innych.Portal internetowy „Mieszkańców Gminy Radłów” www.gminaradlow.com.pl jest otwarty na pomoc przy organizacji takich spotkań niezależnie z jakich opcji politycznych politycy będą zaproszeni.

Adrian Halastra , Paweł Chaber