Beata Szydło odwiedzi w niedzielę Tarnów

DSC_0973-3-KopiowanieBeata Szydło, Prezes Prawa i Sprawiedliwości oraz kandydata tejże partii na premiera, spotka się w niedziele o godzinie 16 na tarnowskim rynku z mieszkańcami Tarnowa. Spotkanie będzie miało charakter otwarty. Elementem spotkania będzie m. in. prezentacja kandydatów KW PiS do Sejmu (okręg nr 15) i Senatu (okręgi nr 34 i 35). Na liście PiSu do sejmu znaleźli się między innymi obecni parlamentarzyści – Włodzimierz Bernacki, Michał Wojtkiewicz,Beata Hudyma, Urszula Rusecka i Józef Rojek; samorządowcy – Kazimierz Koprowski czy Wojciech Skruch; lekarze, menagerowie, prawnicy. Jest to lista, która walczy o minimum 6 mandatów.

Tekst i Fot Mateusz Franczyk – Miasto i Ludzie
( Na zdjęciu Beata Szydło podczas wizyty Andrzeja Dudy w Tarnowie w trakcie kampanii w maju br.)