Beata Hudyma – Lista 1 Miejsce 14

Beata HudymaMieszkanka Łętowic w Powiecie Tarnowskim. Ukończyła studia pielęgniarskie, jest specjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa zachowawczego, jest także mgr pedagogiki o specjalności promocja zdrowia, aktualnie kończy na Uniwersytecie Jagiellońskim studia podyplomowe z zarządzania jednostkami opieki zdrowotnej. W Ministerstwie Skarbu Państwa ma pozytywnie złożony egzamin do rad nadzorczych z prawem zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Od 30 lat pracuje jako pielęgniarka w Mościckim Centrum Medycznym w Tarnowie, gdzie na co dzień służy pacjentom. Współpracuje z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Tarnowie. Inicjator akcji społecznych, działa charytatywnie. Prywatnie żona, mama oraz babcia.

 

Proszę o Państwa głos w zbliżających się wyborach.

Beata Hudyma

Lista PiS Miejsce 14