Anna Czech -Lista 1 Miejsce 10

FB_IMG_1445606456296 (1)Od 1997 roku jestem dyrektorem w Wojewódzkim Szpitalu Świętego Łukasza. W ciągu tych kilkunastu lat udało nam się otworzyć w szpitalu Tarnowski Ośrodek Onkologiczny, Oddział Leczenia Uzależnień i Wspoluzależnienia, zakończyliśmy także budowę Ośrodka Zdrowia Psychicznego, a od stycznia przyjmiemy tam pierwszych pacjentów.
Przez całe życie oprócz pracy zawodowej starałam się pomagać ludziom potrzebującym. Od 12 lat prowadzę fundację Kromka Chleba, która opiekuje się ludźmi bezdomnymi oraz biednym. 10 lat powołaliśmy przy fundacji pierwszy w Tarnowie Uniwersytet Trzeciego Wieku, który organizuje czas ludziom starszym. Bardzo często zajęcia, czy warsztaty w naszej fundacji są ich jedyną ich rozrywką.
Kilka lat temu zdecydowałam się rozpocząć budowę pierwszego w naszym regionie Hospicjum dla osób chorych na raka. Mam nadzieję, że już wkrótce, uda nam się zakończyć budowę i przyjąć pierwszych pacjentów.
Jako poseł chciałabym się zająć przede wszystkim reformą służby zdrowia. Pełniąc funkcję dyrektora szpitala mam doświadczenie w tej dziedzinie i chcę wykorzystać je dla dobra pacjentów.
Zamierzam zawsze służyć ludziom, bo uważam, że są oni najważniejsi w życiu. Obiecuję więc, że wszelkie moje działania zostaną skierowane na rzecz mieszkańców naszego regionu.

Proszę o Państwa głos w zbliżających się wyborach.

Anna Czech

Lista PiS Miejsce 10