SIATKA-NA-BRAMKE-DO-PILKI-NOZNEJ.770Radłovia Radłów 2:0 Brzoza Brzezówka

Bramki: Miłosz Wadas – karny, Maksymilian Bąk.

Skład: Wadas – Czuj, Rosa, Kuta, Bieryt – Magiera (Różański), Padło, Gąsawski, Malik (Kuczek) – Gostek (Plebanek), Łoboda (Bąk)

W kadrze meczowej obecni byli jeszcze:
Herma, Grabowski

W pierwszej połowie inicjatywa należała do naszych zawodników. Po wielu próbach nie udało się zaskoczyć bramkarza rywali, aż do momentu gdzie w ostatniej akcji pierwszej połowy faulowany w polu karnym został Maksymilian Bąk. Do karnego podszedł nasz bramkarz, Miłosz Wadas pewnie umieszczając piłke w bramce. Warto zaznaczyć, że przyjezdni nie byli w stanie zagrozić naszej bramce. Ich ataki kończyły się na słabych strzałach z dystansu. W drugiej połowie do głosu doszli goście wychodząc wysokim pressingiem i stwarzając sobie coraz więcej okazji. Na nasze szczęście cała drużyna była dobrze dysponowana w grze defensywnej. Na ataki Brzozy również odpowiadaliśmy groźnymi kontrami. Jedna z nich zakończyła się sukcesem, którą wykończył Maksymilian Bąk.
Szkoda zmarnowanych szans z naszej strony bo było ich naprawdę sporo, ale najważniejsze liczą się 3 pkt. Mecz wygrany, choć w drugiej połowie momentami byliśmy zagubieni nie potrafiąc wyjść z własnej połowy.
Podsumowując: kolejny (już 18!) mecz z rzędu w roli gospodarzy zwycięski dla naszej drużyny!

A już za tydzień czeka nas kolejna batalia na radłowskim stadionie, gdzie miejscowa Radłovia zmierzy się z Powiśle Bolesław. Gorąco zapraszam w niedziele na godzine 17:00!

Źródło : Radłovia Radłów Fun Page