Jak łatwo mieszkańcy kupią kolejną kosmiczną wizję?

klocki-lego-city-kosmos-centrum-kosmiczne-3368W świetle obietnic składanych co jakiś czas, każda kolejna obietnica i wizja jest coraz bardziej kosmiczna. Czy obecnie rozkręcana kampania inwestycji w źródła geotermalne za 100 mln zł opisywana przez portal strefabiznesu.gazetakrakowska.pl bedzie kolejnym krokiem? Zastanówmy się jakie atrakcje dla chińczyków proponuje Radłów. Czy są to np widoki zapierające dech w piersiach podobne jak w Białce Tatrzańskiej lub też widoki na piękne jeziora jak na mazurach?

Chcielibyśmy aby to co zostało obiecane kilka lat temu chociaż w jakimś ułamku zostało spełnione. Inaczej coraz ciężej będzie mieszkańcom wcisnąć kolejny przysłowiowy „kit”.

Dla przypomnienia obietnic wklejamy linki co nam obiecano:

 

W Radłowie powstanie supernowoczesne kąpielisko

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/550441,w-radlowie-powstanie-supernowoczesne-kapielisko,id,t.html

Obecnie na supernowoczesnym kąpielisku odnotowujemy rekordy utonięć.

Potężne turbiny wiatrowe pojawią się pod Radłowem

http://www.gminaradlow.pl/images/media/gt_11.06.2012-1.jpg

Zapuszczone tereny mają być wkrótce wizytówką Radłowa.

– Szkoła nie potrzebuje aż takich areałów i dlatego nie dba o nie. Piękne tereny marnują się zamiast być wielką atrakcją i ozdobą Radłowa – ubolewa burmistrz Zbigniew Mączka. Oczami wyobraźni widzi już nowe, wytyczone po urokliwych zakątkach parku alejki, ustawione przy nich ławki i latarnie. – Z powodzeniem można byłoby pokusić się o oczyszczenie i zagospodarowanie stawów oraz wybudowanie kawiarenki czy punktu gastronomicznego, w którym można zamówić kawę i coś do jedzenia – wylicza. Widzi tu też miejsce pod amfiteatr, w którym organizowano by cykliczne koncerty oraz plenerowe projekcje filmowe. – To idealne miejsce na imprezy odbywające się pod chmu-rką, w tym między innymi pod Dni Radłowa, gdyż Rynek, co pokazała tegoroczna impreza, jest trochę na to za mały – dodaje burmistrz

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/417751,zapuszczone-tereny-maja-byc-wkrotce-wizytowka-radlowa,id,t.html

O tereny które miały być wielką atrakcją Radłowa nasz portal musiał interweniować aby zrobiono wiosenne porządki.  (http://gminaradlow.com.pl/2015/04/szumnie-wprowadzana-ustawa-smieciowa-nie-zlikwidowala-dzikich-wysypisk-w-gminie-radlow/ )

Co będzie za kilka lat? Czy w Radłowie powstanie Kosmodrom NASA?

Kibicujemy i jesteśmy pełni optymizmu 🙂