„Wakacje- bawmy się bezpiecznie” już w sobotę, w Parku Strzeleckim

jhjhjhjhNa dobry początek wakacji, policjanci z Tarnowa przygotowali dla najmłodszych tarnowian wspaniały prezent.
Już w najbliższą sobotę 27 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na godzinę 14.00 do Parku Strzeleckiego w Tarnowie, gdzie specjalnie dla nich stróże prawa przygotowali całe mnóstwo niespodzianek i atrakcji.

Bajki i filmy w kino plenerowym, pokazy sprzętu, jakim na co dzień dysponują policjanci, strażacy, strażnicy miejscy i pracownicy WOPR, pokazy umiejętności policyjnych psów służbowych, stanowiska komputerowe, konkurs, zabawy i loterie fantowe z cennymi nagrodami (tablet, rower) -to tylko niektóre z licznych atrakcji, jakie już  w sobotę czekają na wszystkie dzieci.

Organizowany już po raz piąty, przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, nad którym patronat objął Prezydent Tarnowa i Kurator Oświaty, niezmiennie cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Sobotni piknik to nie tylko doskonała okazja do dobrej zabawy i aktywnego spędzenia wolnego czasu, ale przede wszystkim możliwość przypomnienia dzieciom  u progu wakacji zasad bezpiecznego wypoczynku.
Policjantom pomogą w tym zaproszeni do udziału w imprezie tarnowscy strażacy, strażnicy miejscy i pracownicy WOPR-u, urzędnicy magistratu promujący odblaskową kampanię Kaski-Odblaski oraz goście specjalni z WarszawyFundacja DZIECI NICZYJE, której przedstawiciele przyjadą ze specjalnym programem edukacyjnym i w przystępny sposób opowiedzą dzieciom jak unikać zagrożeń w Internecie. Przywiozą dla nich moc atrakcji, m.in. kino plenerowe oraz wirtualną loterię – SiecioMatLosujący.

 

Zapraszamy dużych i małych w sobotę, 27 czerwca do Parku Strzeleckiego, w godzinach 14.00-18.00

Gwarantujemy świetną zabawę !!!

W programie:

– pokazy policyjnego sprzętu, broni, wyposażenia antyterrorystów, radiowozów i motocykli
– pokazy umiejętności psów policyjnych
– pokazy sprzętu gaśniczego straży pożarnej
– pokazy sprzętu WOPR-u
– kino plenerowe
– stanowiska komputerowe
– konkursy i zabawy dla dzieci i całych rodzin nagrodami
– loterie fantowe z super atrakcyjnymi nagrodami (tablet, rower górski)
– zabawa przy muzyce
– tor przeszkód
– zabawa przy muzyce
– Inspektor Wawelek – maskotka Małopolskiej Policji
– lody GRATIS

Dodajmy, że dużego wsparcia finansowego w zorganizowaniu pikniku udzieliły GRUPA AZOTY i firma BRUK –BET.

Źródło: Policja Tarnów