Cudowne wesele – cz.1

6 - mariuszwrona.plAby w dniu wesela uniknąć niepotrzebnych stresów i niemiłych niespodzianek, warto już dużo wcześniej rozpocząć przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Należy pamiętać, że niektóre terminy np. sierpień, wrzesień oraz okresy świąteczne są statystycznie częściej wybierane przez Młode Pary na dzień ślubu.Wybór orkiestry, fotografa czy też kamerzysty najlepiej dokonywać na samym początku planowania wesela.Jeżeli będziecie zwlekali to później może się okazać, że w terminach bardziej „chodliwych” będziemy mieli problemy z rezerwacją na termin, który nas interesuje.

Przedstawiamy wam listę Dj-ów ,fotografów oraz kamerzystów których polecamy :

Dj na wesele – Dj Adrian www.djadrian.pl 

Dj na wesele – Dj Martin www.djmartin.net.pl

Dj na wesele – Dj Sromek www.djsromek.pl

Fotograf na wesele – Mariusz Wrona www.mariuszwrona.pl

Fotograf na wesele – Hubert Legęć www.hubertfoto.blogspot.com

Kamerzysta na wesele – Marcin Przybyłko www.mwideo.pl

Kamerzysta na wesele – Marcin Dziwota www.wspaniala-chwila.pl