„Sztandar wyprowadzić”. Komorowski i Olejnik wstydzą się flagi PO… i wylądowała na podłodze.

aa„Sztandar wyprowadzić” XXI wieku. Na początku debaty prezydenckiej Andrzej Duda wręczył Bronisławowi Komorowskiemu flagę Platformy Obywatelskiej. Ten jakby się jej wstydził – oddał ją prowadzącej Monice Olejnik. Dziennikarka TVN z kolei też jej nie chciała i… odłożyła ją na podłogę. Tak proporzec rządzącej partii trafił na ziemie.

Ostatnia debata prezydencka już za nami. Jednak rozpoczęła się ona od mocnego akcentu. Andrzej Duda, aby pokazać upartyjnienie obecnego prezydenta postawił na jego pulpicie flagę Platformy Obywatelskiej. – Pan unika partii, która finansuje pańską kampanię wyborczą i jako symbol chciałbym wręczyć flagę. Żeby wyborcy wiedzieli z kim mają do czynienia – powiedział Duda.

Po odpowiedzi na pytanie Moniki Olejnik, Komorowski powiedział: – Oddaje tą piękną flagę Platformy pani Monice.

 „Ponieważ nie jestem z Platformy odłożę ją” – zareagowała Olejnik. I odłożyła ją na podłogę.

źródło; niezależna.pl