Czy ktoś go upilnuje? Rano furia, wieczorem ostry atak. Niesiołowski znów straszy: „Kukiz to posiew zatrutego ziarna rozsiewanego przez Kaczyńskiego!”

niesiolowskiKukiz to posiew zatrutego ziarna rozsiewanego przez Kaczyńskiego

wypalił w niemal poetyckim stylu Stefan Niesiołowski wrozmowie z serwisem „Wprost”.

Polityka Platformy wyjątkowo mocno rozsierdziły wyniki I turzy wyborów prezydenckich – rano Niesiołowski atakował dziennikarzy, wieczorem powielał swój przekaz.

CZYTAJ WIĘCEJ: Furia Niesiołowskiego od samego rana: „Udało się tym podpalaczom Polski!” Poseł Platformy ostro atakuje Rymanowskiego i Karnowskiego

Pan Duda teraz mówi o zgodzie, ale nie protestował, kiedy przez pięć lat podpalanoPolskę, kiedy PiS, czyli jego partia, mówiło o mordercach, zamachowcach i zdrajcach. Kiedy nieustannie prasa tego obozu, którą nazywam pisowską szczujnią, pisała Komoruski, agent WSI, złodziej, wróg Kościoła, wróg narodu, i tak dalej. Ja z tymi epitetami się spotykałem, jak prowadziłem kampanię na ulicach. Za to odpowiada także Duda, przynajmniej poprzez nie sprzeciwianie się!

— czytamy.

**Według Niesiołowskiego pięć lat „było podpalane i demolowane państwo polskie.”

To wyhodowało Kukiza i to wyhodowało różnych innych radykałów, którzy mogą być w pewnych okolicznościach groźni

— ubolewał.

Niesiołowski idzie pod prąd kampanii Bronisława Komorowskiego i zamiast zachęcać elektorat Kukiza – to ostro go atakuje.

Kaczyński wyhodował Kukiza, Korwina, Kowalskiego i Brauna. To są ludzie wyhodowani przez Kaczyńskiego, którzy mu w pewnym momencie skoczą do gardła. Oni już mu zagrażają i już mu mogą zablokować drogę do władzy. (… Ciężko obrażał jedną ze stacji telewizyjnych, ale za to nie odpowiadają jego wyborcy. Im się wydaje, że wystarczy hasło „Pogonimy ich wszystkich”. Co to znaczy? Wyrzucić sejm, senat, ministrów?Obozy koncentracyjne stworzyć?

— pieklił się polityk PO.

Czy ktoś w sztabie Komorowskiego mógłby zareagować? To jest ta „zgoda i bezpieczeństwo”?

lw, wprost.pl