Radłovia wygrywa z liderem tabeli

10678762_946805228666892_4326884870755032823_nW Wielką Sobotę czekało naszych zawodników bardzo trudne zadanie. Na stadionie w Woli Radłowskiej podejmowaliśmy lidera rozgrywek czyli drużynę rezerw Polanu Żabno. Zadania na pewno nie ułatwiał obficie padający śnieg oraz grad. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu, co tu dużo mówić była słaba. Dużo niedokładności w grze i proste straty spowodowały, iż stwarzaliśmy mało okazji do zdobycia bramki . Taką sytuację wykorzystał bezlitośnie Polan, a dokładnie Jachimek, który zdobył pierwszego gola w tym meczu. Po przerwie ten sam napastnik Żabna dołożył drugie trafienie i było już 0:2. Podziałało to bardzo motywująco na zawodników Radłovi. Tak jak to miało miejsce w Bolesławiu dopiero wtedy przejęliśmy inicjatywę i na szczęście zdążyliśmy odrobić straty. Najpierw zamieszanie w polu karnym wykorzystał Krzysztof Plebanek. Bramkę na 2:2 ze skrzydła, strzałem po długim słupku zdobył Michał Gostek, a w końcówce spotkania pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Dominik Gąsawski, który daje Radłovi Radłów upragnione 3 punkty. Za ambicję i walkę do ostatnich minut naszym graczom należą się wielkie brawa. Niestety rzuca się w oczy brak koncentracji na początku spotkania, na co szczególną uwagę zwrócić muszą zawodnicy w kolejnych meczach. Skład: Wadas – Kuczek, Malik, Rosa, Czuj – Przybyła (75′ Różański), Gąsawski, Padło, Gostek – Plebanek (90′ Grabowski), Kijak R. (46′ Magiera)

Źródło: Radłovia Radłów