Jakie ulgi dla mieszkańców Gminy?

szalet1W dobie rosnących cen i niskich zarobków aglomeracje miejskie aby ulżyć swoim mieszkańcom oferują różnego rodzaju granty, zwolnienia i ulgi podatkowe. Tak np. oferowana nam Karta Dużej Rodziny wprowadzona przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej daje nam zniżki, z których nikt nie skorzysta: m.in. 5 proc. upustu na luksusowe zegarki, 10 proc. zniżki na bardzo drogie garnitury i 20 proc. zniżki na pobyt w rezydencji Prezydenta RP. Co gmina mogła by prócz w/w Karty Dużej Rodziny nam zaoferować? Tak naprawdę są niewielkie możliwości. Kręgielni którą nam obiecano nie ma, ulgi tutaj nie dostaniemy, ale jest obiekt gdzie Gmina mogła by zaoferować niższe opłaty dla mieszkańców. Można by ulżyć mieszkańcom oferując im niższą opłatę za korzystanie z szaletu miejskiego, lub też można by całkowicie zrezygnować z pobierania opłat dla osób często przebywających w okolicach centrum Radłowa