Praca w recepcji

11096680_634382243361792_1751347560327449145_nDyrektor Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy

Nazwa stanowiska pracy:
Referent – recepcjonista

Wymagania niezbędne:
Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (w zakresie turystyki i hotelarstwa).
Aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Wymagania dodatkowe:
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Znajomość obsługi komputera.
Znajomość języka angielskiego.
Dyspozycyjność.
Wysoka kultura osobista.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
Obsługa recepcji hotelowej – centrala telefoniczna, koordynacja rezerwacji, utrzymanie czystości wokół recepcji.
Obsługa sekretariatu.
Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagane dokumenty:
CV.
List motywacyjny.

Termin i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:
Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach – Recepcja
Wierzchosławice 39a, 33-122 Wierzchosławice, tel. 14-657-57-57
do 15.04.2015 r.

Źródło: Centrum Kultury w Wierzchosławicach