Sesje bocheńskiej rady on-line. Czy sesje radłowskiej też będzie można zobaczyć?

sondaZ propozycją transmisji rady online wystąpił Jan Balicki, przewodniczący Rady Miejskiej w Bochni. Według samorządowca takie rozwiązanie pozwoli mieszkańcom obserwować jak pracują wybrani przez nich rajcy.

To dobry krok w kierunku przejrzystości pracy radnych – przekonuje Eugeniusz Konieczny, rady RM w Bochni. – Być może niektórych moich kolegów zainspiruje do wystąpień, a innych nieco uspokoi, tak aby później nie musieli biegać po sądach – dodaje. 

W Radłowie pomysł który został przedstawiony przez lokalnych działaczy PiS  dostał również aprobatę mieszkańców.W sondzie która była prowadzona na naszej stronie internetowej 52 osoby poparły takie rozwiązanie , 16 było przeciw a 4 nie mają zdania na ten temat.