Spotkanie opłatkowe działaczy opozycji antykomunistycznej w Starostwie Powiatowym

oplatek_internowanych_2014_2Starosta Tarnowski Roman Łucarz już po raz kolejny gościł byłych działaczy opozycji antykomunistycznej na spotkaniu opłatkowym, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Tarnowie. W uroczystości uczestniczył również Poseł do Parlamentu Europejskiego – Andrzej Duda.

Na spotkaniu opłatkowym osób represjonowanych obecni byli Posłowie na Sejm RP: Edward CzesakMichał WojtkiewiczJózef RojekWłodzimierz Bernacki oraz Jan Ziobro.

Po oficjalnych przemówieniach odbył się występ artystyczny, życzenia, wspólne kolędowanie i biesiadowanie.

– Cieszy mnie, że wielu działaczy Solidarności” i opozycji antykomunistycznej przyjmuje co roku nasze zaproszenie na spotkanie opłatkowe. Na pewno o nich nie zapomnimy – zapewniał Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

Fotografie udostępnił Piotr Tracz.