Sondaż wyborczy – Wygrywa Roman Nowak !

romannanaRoman Nowak faworyt do objęcia funkcji burmistrza Miasta i Gminy Radłów wygrywa w sondażu internetowym „Mieszkańców Miasta i Gminy Radłów”.W sondzie wzięło udział 539 osób z których 251 poparło kandydata PiS Romana Nowaka. Na drugim miejscu uplasował się Zbigniew Mączka z 234 głosami ,a na trzecim z 54 głosami Zbigniew Kowalski. Głosowanie trwało od dnia 05-10-2014 roku do dnia dzisiejszego tj.14-11-2014 do godziny 22:00 . W naszej sondzie można było oddać tylko jeden głos na wybranego kandydata.

sondażW sondażu internautów Gazety Krakowskiej pierwsze miejsce zajął Zbigniew Mączka na drugim miejscu uplasował się Roman Nowak ,a trzecie przypadło Zbigniewowi Kowalskiemu.W głosowaniu Gazety Krakowskiej można było oddać każdego dnia 5 głosów na daną osobę.

Oceniając sondaże można stwierdzić ,że w Radłowie prawdopodobnie będzie 2 tura wyborów.