Najpopularniejszy burmistrz Małopolski

10556351_853574778010739_6564823479240908115_nBurmistrz Miasta i Gminy Radłów pan Zbigniew Mączka w tegorocznym plebiscycie „Gazety Krakowskiej” uplasował się na drugim miejscu wśród najpopularniejszych burmistrzów Małopolski. Uroczystość odbyła się 7 listopada w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Nagrody wręczali: Przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów  Małopolski Kazimierz Barczyk i redaktor naczelny „Gazety Krakowskiej” Wojciech Harpuła.

– Wybór na „Najpopularniejszego Burmistrza Małopolski” jest dowodem ogromnego zaufania,  jakim obdarzyli  Pana głosujący oraz świadczy o tym, iż społeczność gminy Radłów docenia Pańskie dotychczasowe zaangażowanie i pracę na rzecz swojej Małej Ojczyzny. Serdecznie Panu gratuluję otrzymania wyjątkowego tytułu, życząc kolejnych wyróżnień i rosnącego zaufania mieszkańców do podejmowanych przez samorząd lokalny inicjatyw – napisał w okolicznościowym adresie marszałek województwa małopolskiego Marek Sowa.

Burmistrz Zbigniew Mączka w swoim wystąpieniu podziękował kapitule za wyróżnienie oraz wspomniał o przyznaniu radłowskiej książnicy tytułów najlepszej biblioteki w Małopolsce w roku 2012 i 2014. Po tej informacji włodarze gmin i miast Małopolski oraz zaproszeni goście, długo nagradzali burmistrza brawami.

W uroczystej gali burmistrzowi naszego miasta towarzyszyli: żona, współpracownicy, przyjaciele i redakcja „Radła”.

Źródło: www.gminaradlow.pl