Kampania wyborcza w Radłowie i innych miejscowościach

2e159_polityczne-285x270Kampania wyborcza w Radłowie odbyła się w tym roku bardzo spokojnie. Żaden komitet wyborczy nie wnosił sprawy na drogę sądową .Drobnymi incydentami były jedynie zerwane plakaty i banery kandydatów różnych ugrupowań oraz ulotka wyborcza kandydata platformy obywatelskiej w gazetce sfinansowanej ze środków publicznych.

W innych miejscowościach natomiast nie było już tak spokojnie.W podwarszawskiej gminie mieszkańcy nagrali burmistrza uprawiającego seks z młodą dziewczyną na tylnej kanapie urzędowego samochodu.Jak pisze Super Express – „Ludzie są zbulwersowani, bo burmistrz Błonia Zenon Reszka to polityk, który od wielu lat rządzi tą miejscowością. To ojciec czwórki dzieci, kochający mąż, przykładny obywatel, jak chwali się na swojej stronie internetowej”

W Krynicy natomiast zniszczone zostały drzwi oraz zamekZ tym spotkał się kryniczanin Tomasz Studniarz, który planował kandydować na radnego.Jak pisze RDN Małopolska chciał dalej działać, ale już w radzie miasta. Groźby nie zrobiły na nim aż takiego wrażenia. – Ale jeżeli dochodzi już do niszczenia mienia mojego i moich bliskich to stwierdzam, ze nie jest to warte. Rodzina jest ważniejsza, niż bycie radnym w Krynicy – podkreślił.