Zbigniew Mączka wprowadził wyborców w błąd ?

addaBurmistrz Radłowa Zbigniew Mączka (PO) na swojej ulotce wyborczej z 2010 roku napisał : ” (…) Rolnicy oraz drobni przedsiębiorcy nie otrzymują należnego wsparcia . Nie ma przekazu informacji między urzędem gminy , radnymi , sołtysami a pozostałymi mieszkańcami .Przez ostatnie 6 lat nie wykonano ani jednego metra kanalizacji .(…) To tylko niektóre fakty , które upewniły mnie ,aby podjąć próbę (mimo swojej dobrej pracy ) do kandydowania na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Radłów .

Wiem ,że to będzie trudne zadanie ,by pokonać pewne układy powstałe w gminie ,które nie pozwalają na racjonalne funkcjonowanie .Wiem też ,że wzorem poprzedniej kampanii wyborczej konkurenci będą wypuszczać różne plotki o likwidacji szkół , Ośrodka Zdrowia w Zabawie itd. To wszystko stek kłamstw , które mają za zadanie utrzymanie się przy władzy w myśl słów towarzysza Władysława Gomułki – WŁADZY RAZ ZDOBYTEJ NIE ODDAM NIGDY (…) ”

Pragniemy przypomnieć ,że zaraz po wyborach tj.21 stycznia 2011 roku Rada Gminy Radłów podjęła uchwałę intencyjną w sprawie likwidacji 2 szkół w Wał-Rudzie i Zdrochcu .