Bezpłatne warsztaty dla rodziców alergików

zps-600x400Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach poświęconych problematyce alergii pokarmowych i atopowego zapalenia skóry. Podczas spotkania porad udzielać będą specjaliści: alergolog, dermatolog oraz dietetyk.
Twoje dziecko jest alergikiem? Cierpi na atopowe zapalenie skóry? A może chcesz rozwiać swoje obawy, co do jego stanu zdrowia i ewentualnego leczenia? Jeśli odpowiedzieliście Państwo na te pytania twierdząco, warto skorzystać z zaproszenia ZPS w Tarnowie.

Zajęcia prowadzone w formie warsztatowej poprowadzą: lek. Dorota Sak-Rusek – specjalista alergologii, lek. Lidia Jantas – specjalista dermatologii, mgr Małgorzata Sobula – dietetyk.

Dokładna tematyka spotkania wygląda następująco:
• „Diagnostyka alergii pokarmowych”
• „Atopowe zapalenie skóry jako jeden z objawów alergii pokarmowej – diagnostyka i leczenie”
• „Dietetyczne i farmakologiczne leczenie alergii pokarmowej”

Bezpłatne warsztaty dla rodziców odbędą się we wtorek, 16 września w przychodni przy ul Mostowej (II piętro), w godz. 17-19. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej szczegółów w Punkcie Informacyjnym na parterze ZPS przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, lub pod nr telefonu 14 63 10 290, 14 63 10 290.